Agencja Reklamy Gawlikowski

Agencja Reklamy Gawlikowski

Krótki opis Agencja Reklamy Gawlikowski

Koszulki z nadrukiem to doskonała forma reklamy firmy na eventach reklamowych, imprezach, a oprócz tego dzięki takiemu rozwiązaniu pracownicy w odzieży firmowej z nadrukiem wzbudzają większe zaufanie wśród kontrahentów.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Agencja Reklamy Gawlikowski

Adres: ul. Fabianiego 5, 97-500 Radomsko

Witryna internetowa: https://gawlikowski.com.pl/

Kategoria: Moda > Odzież dziecięca, Moda > Koszulki z nadrukiem, Usługi > Nadruki na odzieży

Charakterystyka firmy

Nasza firma specjalizuje się w zdobieniu tekstyliów od ponad 10 lat. Wykwalifikowany zespół pracowników posiada mnóstwo świetnych pomysłów, nieustannie się rozwija, a oprócz tego potrafi dostosować jaką metodą drukować na odziezy reklamę firmową adekwatnie do indywidualnych potrzeb klienta. Na potrzeby zamówień naszych klientów pozwalamy także na samodzielny wybór materiału, kroju czy koloru planowanego nadruku na tekstyliach. Zapraszamy do kontaktu.

Do największych zamiłowań naszej firmy z pewnością należy nadruk na odzieży. Od 10 lat zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość usług dobierając odpowiednie metody druku dopasowując go do indywidualnych potrzeb i preferencji. Nasi klienci sami wybierają materiał na jakim nadruk ma zostać wykonany, krój, a także kolor. Do metod nadruku na koszulkach, które stosujemy najczęściej należą: sitodruk (przy nakładzie 30 sztuk i więcej), druk cyfrowy DTG, a oprócz tego wykonujemy nadruki w full kolorze przy pomocy drukarki japońskiej firmy Brother (model GTX). Zespół pracowników w naszej firmie posiada niezbędne doświadczenie oraz głowy pełne pomysłów. Zapraszamy do kontaktu i do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Galeria Agencja Reklamy Gawlikowski

nadruk na koszulkach

Trasa dojazdu

Written by

Bartek

2 thoughts on “Agencja Reklamy Gawlikowski

  1. Własny biznes prowadzę od niedawna, bo jest to dopiero kilka miesięcy jednak zdaje sobie sprawę, że żyjemy w dobie internetu i bez reklamy jest ciężko. Fajnie znać taką agencję, która wie jak reklamować i faktycznie pomoże stworzyć dobry wizerunek w internecie.

  2. Dobrze się składa, bo myślę od dawna o sprawdzonej reklamie! Nie wiem za bardzo czym kierować się przy wyborze takiej agencji, ale wydaje mi się, że tutaj oferta jest atrakcyjna. Zadzwonie, dogadam szczególy i mam nadzieje, ze odniose sukces w internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *